Propagace pochodu na spřáteleném webu

Propagace jakékoli akce je často velmi drahá záležitost. Záleží, koho chcete oslovit a jakým způsobem.  Zatím jsem žábu propagoval na webu pro cykloturisty www.nakole.cz, kde si to může přečíst každý cyklista v této zemi a inzerce je zdarma.  Nebo u Olomouckých kolařů. Ale já necílím jen cykloturisty.  Pěšáci jsou také důležití. Pěší totiž nechodí jen organizované pochody, ale vyrážejí na – tu kratší tu delší vycházky. Někteří vyrážejí zásobeni jídlem i vodou i na pár dnů. Někteří jdou nalehko, někteří vyrážejí jako na expedici.

Řady pěších turistů se významně rozšířili v době covidových opatření. Protože my mnozí, neočkovaní jsme se rázem stali  občany druhé kategorie, bez možnosti chodit za kulturou, do hospody, na rande nebo jen navštěvovat své rodiče nebo prarodiče.  To, jaké to mělo dopady se dočtete povětšinou na tzv. zakázaných webech, nebo to znáte z vlastní zkušenosti.

Dokonce i já jsem se vydal touto cestou a oprášil své zálesácké znalosti, ovšem,  bez dobrého vybavení nelze  chodit pěšky a daleko. Hlavně tedy, když si chcete užít i nějaké teplé jídlo, nebo pití a v termosce je už  čaj  studený.   Nehledě k tomu, že něco teplého do žaludku vám  vylepší náladu i v případě, že se počasí třeba tolik nevyvedlo.  A proto jsem se rozhodl pro samovar. Na internetu mě nadchla nerezová rychlovarná konvice do lesa bez eletrickyho špagátu. Chvíli jsem si dopisoval s prodejcem, až jsem ji koupil. Přišla do dvou dnů a já se těšil na nejbližší víkend, kdy ji otestuju. Používám ji prakticky při každém svém výletu do přírody.  Samozřejmě  jsem ji bral tam, kde nějaká  ohniště pro veřejnost  už byla, abych se ji naučil správně používat. Je to snadné a bezpečné. Voda se udělá rychle. Ale dost o konvici.

Začal jsem si opět dopisovat s prodejcem o tom, jak jsem spokojen a tehdy mě napadlo, že bychom si mohli vzájemně prospět, že si uděláme vzájemně reklamu na našich webech.  Takové řešení z jeho strany jsem opravdu nečekal.  Proto i já mu to musím nějak vrátit.

Takže nyní najdete  reklamu na bohutínskou žábu na webu:  www.kellykettle.cz

 

Zanedlouho v sekci, „Co se jinam nevešlo“  si budete moci  přečíst moji recenzi na samovar Kelly Kettle  Scout v ultimátní sadě.

Ba co víc, vezmu  si ji i na pochod a někde si udělám  čaj, třeba na kontrole U Kostelíčka. Dokonce ikdyž bude mokro.  Uvidíme se na pochodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *