Co připravuji na tomto webu nového v letošním roce

Web aktualizuji zhruba čtvrtletně. Záleží na čase, kterého mám pomálu. Z  rozhovoru s účastníky pochodu, jsem získal pár připomínek a také pochvalu za články, které píšu o zákulisí pochodu. Budu v tom i nadále pokračovat.  Připravuji  se na rozhovor se zakladateli pochodu o prvních ročnících. Dále bych rád připravil článek o bečkách na vodu, které se staly nepravidelným oceněním některých účastníků.

Také bych rád napsal o muži, který byl jedním ze zakladatelů pochodu, ale bohužel – zemřel. Jistě by mnohé zajímalo, kdo byl ten Ivo Kotraš, jehož jméno je spojeno s Pochodem za bohutínskou žábou na každém diplomu či razítku hlavně z dřívějších dob. Článek bych uveřejnil jen se souhlasem jeho rodiny. S těmi, kdo ho znali,  se rád sejdu osobně. Můžete mě kontaktovat na: m.stercl@seznam.cz

Vy, co rádi fotíte

rád bych, abyste mi posílali odkazy na své galerie – např. na rajčeti, fotky, které jste udělali při vašem putování na trasách Pochodu. Já tyto odkazy zveřejním na tomto webu.  Nejde ani tak o množství, kolik jste schopni fotek nacvakat, je to kvůli tomu, že divák, který si bude vaše dílka prohlížet, po třiceti fotkách ztrácí tak jako tak pozornost, aby nakonec zjistil, že už nevnímá. Počítejte tak nějak 30 fotek a méně v sadě fotek ve vaší galerii. Také vás prosím, abyste zvážili co se rozhodnete uveřejnit, protože co jednou nahrajete do internetu, může být kýmkoli spatřeno či staženo. Bohužel, kdo všechno vaše fotky bude sledovat, já nemohu nijak ovlivnit.

Odkazy mi prosím posílejte na: m.stercl@seznam.cz  a galerii označte jako např. „žába 2019“, pokud byste měli fotky i ze starších ročníků, tak u galerie změňte letopočet. Na webu bohužel nemám dost místa k založení vlastní galerie.

Články a materiál na ně chystám a píšu ve volnu svého volna, dělám to zdarma. Páč tuhle činnost by mi nikdo nezaplatil. Náklady na provozování tohoto webu si také hradím sám.

Takže zatím ahoj a za rok se zase uvidíme na žábě.

Webmaster: Míla

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *